Nasze referencje

Co o jakości pracy ekspertów TRWAWMAR myślą nasi klienci?
Zebraliśmy dla Was opinie podmiotów prywatnych i publicznych, które dziś są dumne ze swoich boisk.
Warto przeczytać!

Centrum Sportowo – Konferencyjne Gniewino Sp. z o. o.: „Poprawa jakości na murawach została zauważona i doceniona przez naszych klientów korzystających z boisk”.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku: „Firma TRAWMAR dysponuje nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wykonywane usługi są na najwyższym poziomie”.

Wójt Gminy Stegna: „Prace zostały wykonane należycie i precyzyjnie, na najwyższym poziomie pod względem zarówno organizacyjnym, jak i merytorycznym, zgodnie z zasadami sztuki”.

Urząd Gminy Lipusz: „Przedmiotową inwestycję wykonano terminowo, z należytą starannością, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wymaganiami określonymi w umowie”.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice: „W 2020 roku firma wykonała szereg zabiegów pielęgnacyjnych na obiektach sportowych m.in.: zabiegi wertykulacyjne, aeracyjne, piaskowanie czy nawożenie. Pragnę podkreślić, iż dotychczasowa współpraca w zakresie usług agrotechnicznych na boiskach piłkarskich jest w pełni satysfakcjonująca”.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim: „Współpraca z firmą PHU TRAWMAR dla potencjalnych inwestorów jest przykładem profesjonalizmu, wysokiego poziomu technicznego i organizacyjnego oraz wysokiej jakości świadczonych robót”.

Gmina Miejska Chojnice: „Pracowników firmy cechuje duża fachowość oraz znajomość tematyki, dzięki czemu wszystkie prace budowlane zostały wykonane w sposób należyty oraz zgodnie z zasadami sztuki oraz prawidłowo ukończone”.